dr Agnieszka Jarzębowska

Zarządzanie czasem - 7 kroków do większej efektywności

Webinar

Czas przecieka Ci przez palce? Żyjesz w ciągłym napięciu z powodu piętrzących się zadań i obowiązków, stawianych coraz to wyższych wymagań, którym coraz trudniej podołać?

Długotrwale powtarzająca się sytuacja może doprowadzić do wypalenia zawodowego, pogorszenia jakości snu i mieć wpływ na Twoje relacje rodzinne.

A można temu zapobiec. Wystarczy poznać i zacząć wykorzystywać zasady, które pozwolą na efektywne wykorzystywanie czasu i takie jego planowanie, by znaleźć przestrzeń na realizację najważniejszych zadań.

Zarządzanie czasem jest umiejętnością, której można się nauczyć. Trzeba jedynie poznać zasady, które pozwalają na efektywne planowanie zadań w ciągu dnia.

Rejestracja zakończona

20 sierpnia

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla liderów zespołów i osób na stanowiskach menedżerskich
  • Dla specjalistów, którzy chcą pracować efektywniej
  • Dla osób, które mają poczucie, że ilość zadań do wykonania znacznie przekracza ilość czasu, którą mają do dyspozycji w ciągu dnia
  • Dla wszystkich, którzy chcieliby poznać zasady efektywnego zarządzania czasem i poprawić swoją organizację czasu w ciągu dnia

Czego się dowiesz

  • Poznasz 7 kroków, które są kluczowe by zwiększyć efektywność pracy
  • Poznasz prostą metodę na określanie priorytetów
  • Dowiesz się jak planować swój dzień, by był on efektywny
  • Poznasz zasady pracy w skupieniu

dr Agnieszka Jarzębowska

Certyfikowany trener biznesu, wykładowca akademicki

C

Pracuje z zespołami nad poprawą ich organizacji pracy a także podniesieniem efektywności osobistej i zespołowej. Pokazuje jak kreować życie w oparciu o własne wartości i tak organizować czas, by budować satysfakcjonującą codzienność.

Prowadzi sesje shadowingowe dla menedżerów średniego i wyższego szczebla skierowane na wzrost produktywności działań. Na sali szkoleniowej dba o komfort uczestników. Tworzy programy szkoleniowe oparte na praktycznym rozwijaniu kompetencji.

Jest autorką książki „Nawyk produktywności. Wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągać w życiu maksymalne efekty”.

W 2014 roku uzyskała tytuł doktora na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl