Karolina Kosiorek

HR-rze zadbaj o swój wellbeing,
żebyś potem mógł skutecznie zadbać
o wellbeing pracowników

Darmowy webinar

Praca w dziale HR to mocny focus na potrzeby pracowników, to wsparcie ich naszą wiedzą oraz zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do kreatywnej pracy. Zaopiekowanie się pracownikiem, zadbanie o jego rozwój czy biurowe potrzeby – to zadania z którymi mierzymy się na co dzień. Czy jednak w tej pogoni o dobrobyt innych nie zapominamy o sobie? Aby dawać i wspierać, sami powinniśmy być pełni dobrej energii oraz zapału do działania. Ale jak możemy dzielić się tą HR-ową czekoladą szczęścia, jeśli nam jej zabraknie? Co zrobić, aby tego uśmiechu starczyło dla nas oraz wszystkich działów i ludzi dookoła… łącznie z Panem Kanapką który odwiedza nasze biuro? 😉
Zbierając moje doświadczenie zawodowe z działów wspierających jak HR czy Komunikacja, podzielę się swoją wiedzą oraz dobrymi praktykami.
Postaram się omówić to wszystko co sprawiało, że tej energetycznej czekolady nie brakowało oraz to, jak dzieliłam się nią z innymi. Opowiem, jak wspierać się, motywować i dodawać animuszu, aby dział HR był silną i zgraną drużyną.

Rejestracja zakończona

14 października

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla Pracowników działów HR, różnych stanowisk i specjalności
  • Dla osób, które związane są z szeroko rozumianym dbaniem o dobrobyt i wellbeing pracowników
  • Dla wszystkich, którzy cenią sobie pozytywną energię w zespole
  • Dla wszystkich potrzebujących energetycznego szkolenia 😉

Czego się dowiesz

  • Jak zadbać o siebie aby nie zbrakło nam „pozytywnej czekolady”
  • Jak wspierać swój zespół i dodawać mu optymizmu
  • Jak rozpoznać indywidualne potrzeby (DISC)
  • Jak ważne jest, aby HR zadbał o HR

Karolina Kosiorek

HR, specjalistka ds. komunikacji, mówca

C

Od ponad 5 lat jest związana z działami komunikacji oraz HR. Obecnie pracuje jako Specjalista ds. e-learningu, gdzie odpowiada za platformę edukacyjną. Wspiera także procesy związane z onboardingiem oraz angażującą komunikacją wewnętrzną, gdzie wykorzystuje swoją energię oraz zamiłowanie do pracy z ludźmi. Uwielbia niestandardowe pomysły, jak np. tworzenie wywiadów i podcastów z pracownikami.

Należy do pierwszego polskojęzycznego klubu Toastmasters w Warszawie, gdzie szlifuje swoje umiejętności oratorskie, autoprezentacji oraz wystąpień publicznych, a wszystko po to, aby wykorzystać je w pracy szkoleniowej.

Współorganizowała wydarzenie TEDxKids2019 w Warszawie jako lider zespołu Organizacja.

Jest absolwentka UKSW oraz SGH gdzie ukończyła studia podyplomowe na kierunku PR oraz komunikacja strategiczna w firmach.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl