Skąd się biorą silni ludzie? - skuteczne radzenie sobie ze stresem.

Webinar

Amerykański Instytut Badania Stresu wykazał, że około 90% wizyt u lekarza pierwszego kontaktu jest spowodowanych stresem. Szybkie tempo życia, zmieniające się warunki, presja, nacisk na wyniki, wysoka odpowiedzialność połączona z niskim poziomem decyzyjności sprawia, że skuteczne zarządzanie stresem oraz zachowanie wewnętrznej równowagi stały się  jednymi  z kluczowych kompetencji we współczesnym świecie.  

Niemożliwe jest całkowite wykluczenie stresu ze swojego życia. Natomiast w zasięgu naszej kontroli jest zarządzanie skutkami stresu oraz jego nasileniem.

Skuteczne radzenie sobie ze stresem NIE JEST umiejętnością wrodzoną! Jest to kompetencja, która może być nabywana przez każdego z nas.  Spotkanie  ma praktyczny wymiar- poza merytoryczną wiedzą na temat stresu, zawiera ćwiczenia wykonywane indywidualnie.  Jeżeli wdrożysz  do swojego życia zdobytą wiedzę podczas webinarium , możesz zmniejszyć negatywne konsekwencje stresu oraz stać się bardziej efektywnym.

Rejestracja zakończona

13 sierpnia

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla osób doświadczających przewlekłego stresu zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu prywatnym
  • Dla liderów zespołów, kierowników, menedżerów
  • Dla właścicieli firm
  • Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym

Czego się dowiesz

  • Zdobędziesz wiedzę na temat tego czym jest stres i jakie są jego konsekwencje
  • Poznasz mechanizm powstawania chorób psychosomatycznych
  • Zdiagnozujesz swój własny styl radzenia sobie ze stresem oraz dowiesz się jak zmienić go na bardziej konstruktywny

Monika Majdziak

Psycholog z doświadczeniem klinicznym, trener umiejętności psychospołecznych, przedsiębiorca

Pasjonatka rozwoju osobistego. Specjalizuje się głównie w zakresie tematów związanych z zarządzania stresem, wzmacniania efektywności osobistej oraz komunikacji. W swojej pracy wykorzystuje głównie nurt psychologii pozytywnej, którego celem jest skierowanie człowieka ku pełni życia, rozwoju i szczęścia.

Autorka i realizatorka wielu szkoleń z zakresu kompetencji miękkich, których odbiorcami byli klienci biznesowi, indywidualni oraz pracownicy instytucji publicznych.  Szkolenia projektuje w oparciu o aktywne metody nauczania, co zwiększa ich skuteczność.

Prywatnie miłośniczka kotów- szczególnie tych rasy bengalskiej oraz pasjonatka zdrowego odżywiania.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl