Jak uwolnić się od prokrastynacji

Webinar

Być może pracujesz, studiujesz a może zajmujesz się domem. Nie mniej jednak twój dzień wypełnia wiele zajęć do wykonania i wtedy dopada Cię niechęć. Jest niczym Twoja drzemka rano gdy myślisz sobie ,,jeszcze 10 min’’. Mija pół godziny, potem 2 aż w końcu orientujesz się, że nadal nic nie zrobiłeś. Zastanawiasz się może dlaczego? Jakie są tego przyczyny. To jest właśnie prokrastynacja!

Na tym szkoleniu przybliżę Ci między innymi istotę i przyczyny odwlekania oraz jak sobie z tym radzić.

Zapisz się na webinar

1 października

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla wszystkich tych, którzy mają dużo zajęć a mało czasu
  • Dla osób które chcą poznać bliżej temat prokrastynacji
  • Dla tych, co chcą przestać odwlekać sprawy w nieskończoność
  • Dla wszystkich tych, którzy chcą działać efektywnie

Czego się dowiesz

  • Czym jest prokrastynacja?
  • Przyczyny odwlekania
  • Biologiczne podstawy odwlekania
  • Jak diagnozujemy prokrastynację?
  • Sposoby radzenia sobie z odwlekaniem

Monika Szczupak

Trenerka

C

Absolwentka Psychologii Biznesu na Uniwersytecie SWPS. Posiada doświadczenie w pracy z klientem w branżach hotelarskiej, gastronomicznej, optycznej, medycznej oraz szkoleniowej. 

Jej wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta jest niezastąpionym źródłem wiedzy, do której często odnosi się na szkoleniach.

Kładzie duży nacisk na profesjonalne przygotowanie szkoleń i przekazywanie wiedzy w sposób przystępny dla uczestników.  Atmosfera którą stwarza podczas szkoleń, sprawia, że uczestnicy w ankietach poszkoleniowych oceniali, że zbędne w trakcie szkoleń były przerwy.  Pasjonuje się treningami z doskonalenia kompetencji miękkich, nauką przez zabawę oraz marketingiem. Prywatnie lubi podróżować i chodzić po górach.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl