Lider na odległość: Jak nabrać pewności siebie w zarządzaniu zespołem, z którym nie spotykasz się twarzą w twarz?

Darmowy webinar

Liderzy, którzy mają wyznaczać kierunek, tworzyć możliwości, motywować i wspierać rozwój swoich pracowników, nagle skurczyli się do rozmiarów okienka na ekranie komputera. Muszą jednocześnie zadbać o wyniki zespołu, z którym nie spotykają się twarzą w twarz. Menadżerowie muszą odkryć własne słabości w obszarze zdalnego przywództwa, by zacząć nad nimi popracować. Nawet jeśli zdają sobie z nich sprawę, to jednak trudno im wyzbyć się dawnych przyzwyczajeń, rozwinąć nową mentalność i bardziej adekwatne podejście.
Kluczowe elementy skutecznego zdalnego przywództwa to jednocześnie te cechy, które liderom najtrudniej jest w sobie zbudować.
Jakie trzy kluczowe czynniki przywództwa potrzebują liderzy w sobie rozwinąć, by móc efektywnie realizować swoje zadania w rzeczywistości pracy zdalnej? Co potrzebują zrobić, by dodać je do swojej skrzynki z narzędziami skutecznego lidera? O tym właśnie opowiem podczas naszego webinaru, na który w imieniu firmy szkoleniowej Alogic i własnym zapraszam już 9 września.

Rejestracja zakończona

9 września

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla Pracowników działów HR, różnych stanowisk i specjalności
  • Dla Menedżerów, którzy mają trudności w zarządzaniu swoimi zespołami zdalnie
  • Dla Menedżerów, którzy mają trudności w zarządzaniu swoimi zespołami zdalnie
  • Dla Menedżerów, którzy chcą się rozwijać swoje kompetencje w zdalnym zarządzaniu ludźmi

Czego się dowiesz

  • Na co zwrócić uwagę w zdalnym zarządzaniu ludźmi
  • Jakich błędów koniecznie unikać
  • Co robić, by Twoje zdalne zarządzanie wpływało na poprawę atmosfery pracy, zaangażowanie, motywację i efektywność Twoich pracowników
  • Jakie są 3 kluczowe czynniki efektywnego, zdalnego zarządzania zespołami

Konrad Wilk

Trener rozwoju, psycholog biznesu, kognitywista

Rozwija się z pasją, by poprzez pisanie, prowadzenie sesji indywidualnych, pracę z grupami i zespołami, z miłością, entuzjazmem i mądrością odpowiadać na najistotniejsze potrzeby ludzi. Jest trenerem szczególnie dla tych, którzy czują się gotowi i CHCĄ odkrywać własną autentyczność, zarządzać swoimi emocjami, uwalniać wewnętrzny potencjał, rozwijać osobistą charyzmę, by świadomie i skutecznie, z poczuciem sensu i znaczenia spełniali się dla siebie, dla innych ludzi, dla świata. Przeprowadził dotąd ponad: 3300 godzin sesji indywidualnych, 2900 godzin szkoleń i warsztatów, 150 godzin wystąpień publicznych.

W autorskich szkoleniach koncentruje się na zagadnieniach: inteligencji emocjonalnej i duchowej, wellbeing lidera, zarządzania coachingowego, zarządzania procesem grupowym, asertywności, work life balance, efektywnej komunikacji, perswazji i wywierania wpływu, odporności psychicznej, zarządzania stresem, mindfunlness w biznesie
Przez 6 lat pracował w różnych wydawnictwach prasowych w działach handlowych jako handlowiec, dyrektor działu. Założył też własną agencję brokerską. Ten czas rozwinął jego zdolności komunikacji z różnymi ludźmi, sztuki perswazji, wywierania wpływu, wystąpień publicznych. Uczył się zarządzania w różnych stylach zależnych od potrzeb i ludzi, jakimi zarządzał. Efektywność była zawsze priorytetem, a drogą do niej był człowiek, sztuka motywacji, rozumienia potrzeb różnych stron.

Rozumie i potrafi faktycznie wspierać uczestników swoich szkoleń, czuje rzeczywistość pracowników, menadżerów i działów HR.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl