Karolina Krzywicka

Organizacja ucząca się: model, który się sprawdza, czy jedynie modne hasło?

Darmowy webinar

Z jednej strony słyszysz, że dziś wszystkim pracownikom zależy na rozwoju, a z drugiej strony podczas rozmów rozwojowych Twoi pracownicy mówią Ci, że nie chcą nic zmieniać? Ludzie chcą się rozwijać, ale nie lubią szkoleń lub po szkoleniach nic się w ich pracy nie zmienia?  Zaczynasz odczuwać frustrację i zastanawiasz się, czy organizacje uczące się to tylko modne hasło?

Jako trener i menedżer z wieloletnim doświadczeniem podzielę się z Tobą moimi sprawdzonymi przepisami na uporanie się ze stagnacją, oporem wobec zmian i uczynienie z uczenia się siły napędowej Twojego zespołu.

Rejestracja zakończona

16 września

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla pracowników działów HR, różnych stanowisk i specjalności
  • Dla menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje zespoły
  • Dla wszystkich, którzy chcieliby motywować swoich pracowników
  • Dla tych, którzy wspierają zawodowo innych i oczekują tego samego

Czego się dowiesz

  • Jak rozwijać dążenie do ciągłego doskonalenia się
  • Jak zmieniać przekonania i nawyki
  • Jak ze wspólnej wizji uczynić siłę napędową zespołu
  • Jak stymulować uczenie zespołowe
  • Jak promować myślenie w kategorii całości procesów

Karolina Krzywicka

Trener biznesu, facylitator procesów grupowych, coach, mówca

Ma wiele sukcesów w projektowaniu i realizacji procesów i strategii rekrutacyjnych, szkoleniowych i talentowych, badaniu i zarządzaniu doświadczeniami klientów. Obecnie projektuje i wdraża kompleksowe rozwiązania szkoleniowo-rozwojowe w organizacjach. Jako trener i coach prowadzi zajęcia głównie dla menedżerów i pasjonatów rozwoju osobistego. Jej ulubione obszary to przywództwo, komunikacja, informacja zwrotna, motywowanie i rozwój pracowników, budowanie i prowadzenie zwycięskich zespołów oraz zarządzanie doświadczeniami klienta.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl