Magdalena Żymełka

Onboarding online - czy robisz to dobrze? 10 sprawdzonych praktyk

Darmowy webinar

Jak pokazują raporty, aż 22% pracowników odchodzi z miejsca pracy po przepracowaniu zaledwie 45 dni, a ponad 50% odchodzi w trakcie pierwszych czterech miesięcy zatrudnienia (Wynhurst Group). Tymczasem zgodnie ze statystykami wprowadzenie onboardingu sprawia, że aż 91% nowych pracowników firmy decyduje się na pozostanie w jej strukturach na dłużej (Aberdeen Group).
69% podwładnych, którzy przeszli przez odpowiedni program onboardingowy, chętniej pozostaje w organizacji przez minimum 3 lata.
Zgodnie z powyższym, odpowiednie wdrożenie pracownika to niezwykle ważny aspekt dla nowozatrudnionych, ale też pracodawców i działów HR.
Sytuacji nie ułatwia również fakt, ze obecna sytuacja wymusiła na większości firm przeniesienie onboardingu stacjonarnego na zdalny, co dla większości organizacji stanowi spore wyzwanie.
Warto postawić sobie pytanie: czy w naszej firmie jest przeprowadzany proces onboardingu nowych pracowników oraz czy jest on efektywny? Czy dostosowaliśmy proces onboardingu do zmian wymuszonych obecną sytuacją pandemiczną?
Jeśli chcesz dowiedzieć się „czy robicie to dobrze”, zapraszam na webinar.

Rejestracja zakończona

7 października

11:00

1h

Dla kogo

  • Dla pracowników działów HR
  • Dla menedżerów
  • Dla wszystkich osób, które na co dzień biorą udział we wdrażaniu nowych pracowników do organizacji

Czego się dowiesz

  • Jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla powodzenia zdalnego procesu wdrożenia pracowników do organizacji
  • Jakie narzędzia są pomocne w zdalnym wdrażaniu nowego pracownika
  • W jaki sposób mierzyć efektywność onboardingu
  • Oraz jak robią to inni?

Magdalena Żymełka

Trenerka, konsultantka

C

Od wielu lat związana z obszarem miękkiego HR, a w szczególności jego kluczowymi procesami, takimi jak: onboarding, opisy stanowisk, wdrażanie oceny pracowniczej, rozmowy oceniające dla menedżerów, stawianie celów, zarządzanie talentami oraz badania zaangażowania pracowników.

Posiada 14 lat doświadczenia w projektowaniu, wdrożeniu i ewaluacji globalnych programów onboardingowych, szkoleń produktowych oraz programów eLearningowych w międzynarodowej organizacji.

Jako Kierownik Działu Szkoleń wraz z zespołem projektowała i realizowała programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów obszarów: EMEA, APAC oraz AMER (Polska, Wielka Brytania, Estonia, Indie, Filipiny, Hong Kong, USA). Uczestniczyła również w projektach z obszaru zarządzania Talentami.

Swoim doświadczeniem menedżerskim dzieli się z menedżerami na sali szkoleniowej i zdalnie, prowadząc szkolenia z tematów, takich jak: First Time Manager, kompetencje przywódcze, zarządzanie zespołem również rozproszonym, zarządzanie pokoleniami w organizacji, prowadzenie efektywnych spotkań, budowanie efektywnych zespołów, zarządzanie zmianą, kultura zarządzania przez wartości w organizacji, kultura feedbacku, efektywna komunikacja w zespole oraz komunikacja międzykulturowa.

Zrealizowała łącznie 6 tys. godzin szkoleń, zarówno na sali jak i zdalnie. Prowadzi szkolenia w języku polskim oraz w języku angielskim.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl