Katarzyna Poleszak-Jakubowska

Wspólny język między IT a Biznesem? Tak, to możliwe!

Darmowy webinar

Na godzinę zanurzymy się w świat ekspertów IT i biznesu – ich wspólnych wyzwań w zakresie porozumiewania się. Raczej wiadomo, że programiści myślą językiem funkcjonalności, detalu, możliwych zagrożeń, a biznes chce jak najszybciej wystawić fakturę i bywa, że nie potrafi/nie chce myśleć w taki sposób jak programiści. I w drugą stronę … J

Te różnice w podejściu do zagadnienia mogą zaważyć na powodzeniu projektu. 

Ponieważ leży nam na sercu powodzenie każdego projektu IT, pokażemy framework komunikacyjny, który poprowadzi obie strony w kierunku precyzyjnego, nieantagonizującego porozumiewania się.

Rejestracja zakończona

30 września

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla pracowników działów HR
  • Dla menedżerów
  • Dla kadry zarządzającej

Czego się dowiesz

  • Jak sprawić, by inni nas rozumieli?
  • Jak się komunikować, aby nie doszło do antagonizowania się stanowisk?
  • Jakich frameworków komunikacyjnych użyć w wymagającej sytuacji?

Katarzyna Poleszak-Jakubowska

Trener, coach EMCC EQA, Coach WIAL Action Learning

Trener praktyk. Od ponad 14 lat pomaga współczesnym menedżerom pracować w sposób skuteczny i z satysfakcją, z poczuciem sensu. Jest Coachem EMCC EQA, oraz Coachem pracy grupowej WIAL Action Learning, psychologiem biznesu i klinicznym, konsultantem biznesowym. Na liczniku ma ponad 1700 dni szkoleniowych oraz 400 dni działań doradczych dla największych firm. Propaguje koncepcję Motywacji 3.0, której jest certyfikowanym Masterem. Wszystko co robi, robi naprawdę.

W skutecznym wspieraniu Klientów pomaga jej doświadczenie, ponieważ przez ponad 8 lat była CEO w firmach z branży motoryzacyjnej i reklamowej. W pracy niestrudzenie dąży do trzech najważniejszych rzeczy: do tego, żeby jak najciekawszą drogą rozwojową dotrzeć wraz z grupą do uzgodnionego rezultatu, w trakcie pracy uchwycić istotę rzeczy, czyli mechanikę jakiegoś problemu, np. spadek zaangażowania, a na końcu działa na rzecz wdrożenia wypracowanych zmian w organizacji. Pracuje wykorzystując podejście systemowe, integrujące oraz metody prowokatywne. Zawsze uważna i z poczuciem humoru.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl