Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Informacja zwrotna – benefit na wyciągnięcie ręki

Webinar

Opieka medyczna, karty sportowe, dopłaty do posiłków, ZFŚŚ, PPK, szkolenia….tyle benefitów. Drogich benefitów. A co z informacją zwrotną? Benefitem na wyciągnięcie ręki, tanim, skutecznym i przynoszącym (wg mnie) większe korzyści niż całe portfolio bonusów.

Organizacje, które go wprowadziły, liderzy, którzy go stosują widzą realne korzyści. Lepsza atmosfera pracy, większa wydajność, mniejsza rotacja. Skoro to takie oczywiste, z jakiego powodu nie wszystkie firmy go stosują? Czego się obawiają? Co zrobić by to zmienić i jaka jest w tym rola przełożonych i samego działu HR? O tym wszystkim dowiecie się na webinarze „Informacja zwrotna – benefit na wyciągnięcie ręki”

Być może czas zmienić nasze myślenie o tym, czego pracownicy naprawdę potrzebują.

Zapisz się na webinar

15 października

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla Pracowników działów HR, różnych stanowisk i specjalności, którzy chcą wprowadzić informację zwrotną do firm
  • Dla kadry zarządzającej, której bliska jest kultura feedbacku

Czego się dowiesz

  • Dlaczego feedback należy postrzegać jako benefit?
  • Jak przekonać „biznes”, że kultura feedbacku się opłaca?
  • Dlaczego informacja zwrotna w firmach nie działa?
  • Jakie narzędzia wspierają kulturę feedbacku?
  • Jaka jest rola działów HR w promowaniu informacji zwrotnej?
  • Przykłady dobrych i złych praktyk działania (nie działania) feedbacku?

Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska

Career Coach, doradca zawodowy, HR Director

C

Profesjonalista w obszarze HR z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym związanym z procesami: rekrutacji, rozwoju pracowników, wyłaniania potencjałów i talentów, zarządzania zespołami zdalnymi i wielokulturowymi, budowania systemów motywacyjnych, benefitów. Posiada wiedzę funkcjonowania firm z sektorów: farmacji, FMCG, retail, gastronomii i budownictwa.

Zawodowy Career Coach z certyfikacją ICC, który od ponad 5 lat wspiera z powodzeniem swoich Klientów. Mentor w Fundacji Liderek Biznesu oraz organizacji Toastmasters International.

Prywatnie mama bliźniaków, entuzjastka check-listy, sportu i stałego podnoszenia kompetencji w obszarze języków obcych, przemawiania publicznego, HRu i wszystkiego co  pomaga podnosić wiedzę i umiejętności.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl