Po co i jak HR powinien uczyć pracowników uważności. Mindfulness biznesową kompetencją przyszłości.

Webinar

W dzisiejszym zabieganym świecie jesteśmy coraz mniej uważni i świadomi siebie. Rozwój nowych technologii spowodował, że nasza uwaga jest cały czas rozpraszana i coraz trudniej jest nam utrzymać koncentrację na zadaniach, czy nawet rozmowie. To powoduje spadek efektywności osobistej, zagubienie i większą podatność na stres.

W takiej rzeczywistości coraz większą wagę powinniśmy przywiązywać do rozwoju uważności. Mindfulness bywa już nawet nazywany kompetencją przyszłości. Jest bowiem jedną z ważniejszych umiejętności przydatnych zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym.

Zapraszamy na webinarium, podczas którego dowiesz się, czym jest mindfulness i jak się uczyć sztuki uważności.

Zapisz się na webinar

8 października

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla HR-owców, którzy odpowiadają za systemy szkolenia i rozwoju pracowników
  • Dla liderów, którym zależy na poprawie efektywności zespołu i rozwoju kompetencji pracowników
  • Dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, czym jest uważność i jak ją wykorzystywać w życiu zawodowym i prywatnym

Czego się dowiesz

  • Czym jest i jak działa mindfulness
  • Jakie korzyści może przynieść praktyka mindfulness organizacjom i pracownikom
  • W jaki sposób rozwijać mindfulness jako kompetencję
  • Od czego zacząć rozwój uważności u siebie czy pracowników

Joanna Kaczmarek

Trenerka biznesu, coach

C

Założycielka Centre of Mindful Changes. Certyfikowana trenerka mindfulness i programu redukcji stresu opartego na uważności. Mindfulness jest jej największą pasją. Trenerka biznesu i coach.

Posiada bogate doświadczenie z pracy w korporacji, zarówno na stanowiskach managerskich, a także w HR, co sprawia, że doskonale rozumie problemy klientów, zarówno z perspektywy pracodawcy, HR, managera czy pracownika.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl