Patrycja Chojnacka

HR BP jako strategiczny partner - wzmocnij swoją pozycję w biznesie

Darmowy webinar

Pracujesz jako HR Business Partner. Na co dzień pomagasz pracownikom we wszelkich kwestiach – od bardzo bieżących, po niezwykle skomplikowane. Jesteś bardzo zaangażowany i przejmujesz się losem każdego z osobna oraz całej firmy. Lubisz swoją pracę i czujesz się za nią odpowiedzialny. Sądzisz, że z Twoją wiedzą i doświadczeniem mógłbyś zostać partnerem strategicznym, jednak coś Ci mówi, że nim nie jesteś. Chciałbyś wzmocnić swoją pozycję w firmie, brać udział w podejmowaniu decyzji, występować w roli eksperta. Tylko jak to zrobić?
W ciągu 10 lat pracy w HR widziałam już jak to się robi w małych, średnich i wielkich firmach. Opowiem z czym się zetknęłam, co zadziałało, a co można było zrobić inaczej.

Zarejestruj się

25 listopada

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla HR Business Partnerów, którzy czują, że ich głos mógłby być bardziej słyszalny
  • Dla Pracodawców, którzy nie są przekonani dlaczego HR BP powinien być strategicznym partnerem
  • Dla Pracowników działów HR, którzy myślą o ścieżce HR BP
  • Dla wszystkich, którzy chcieliby posłuchać dlaczego praca w HR jest wymagająca

Czego się dowiesz

  • Na czym polega praca HR BP okiem Pracodawcy
  • Co o swojej pracy myślą sami HR BP
  • Jak działa skuteczny HR BP
  • Jak można wzmocnić swoją pozycję w biznesie

Patrycja Chojnacka

Szefowa HR w strukturach międzynarodowych

Absolwentka podyplomowych studiów managerskich, studiów magisterskich z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz studiów licencjackich z zakresu doradztwa zawodowego i personalnego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Od ponad 10 lat związana z branżą HR. Karierę rozpoczynała jako konsultantka personalna w agencji pracy tymczasowej, by kolejno rozwijać się jako HR Specjalistka, Business Partner, Manager, a obecnie Head of International HR.
Miała okazję odnaleźć się w środowisku korporacyjnym jak i startupach będących na różnych etapach rozwoju. Elastyczne podejście pozwala jej na sprawne działania zarówno w środowisku produkcyjnym jak i IT.
Szczególnie ceni sobie możliwość działania w międzynarodowym środowisku. Na co dzień współpracuje z partnerami z krajów takich jak: USA, UK, Brazylia, Hiszpania, RPA, Meksyk.
Już podczas studiów licencjackich odkryła w sobie iskrę do samorozwoju, a w konsekwencji postanowiła zaszczepiać ją także w innych, zostając trenerem.
Doświadczenie trenerskie zdobywała prowadząc warsztaty oraz indywidualne konsultacje dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych na zlecenie podmiotów prywatnych i publicznych.
Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu budowania efektywnych zespołów, rekrutacji, kompetencji managerskich oraz tematyce HR business partneringu.
Prowadzenie szkoleń jest jej pasją, umożliwiającą wykorzystywanie w praktyce wykształcenia pedagogicznego.
Prywatnie zapalona podróżniczka, ciekawa świata i zagadnień międzykulturowych. Właścicielka dwóch psów.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl