Microsoft Excel da się lubić - najlepsze narzędzia i skróty klawiaturowe, które usprawnią Twoją codzienną pracę

Darmowy webinar

Co kilka lat firma Microsoft wprowadza na rynek nową odsłonę najpopularniejszego na świecie arkusza kalkulacyjnego. Nowe narzędzia, funkcje i skróty klawiaturowe pozwalają na szybką i efektywną pracę w programie. Wiele usprawnień i udogodnień wprowadzonych na przestrzeni kilku lat nadal jest mało znana użytkownikom tego programu. Chcemy zaprezentować sposoby pracy wypracowane przez specjalistów zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych w programie Microsoft Excel.

Zarejestruj się

18 listopada

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla pracowników biurowych
  • Dla osób wykorzystujących program Excel do wpierania procesów biznesowych w firmie
  • Dla osób chcących poznać nowe funkcje dostępne w Excel 365

Czego się dowiesz

  • Tabela programu Excel
  • Funkcja TEKST, WARUNKI, SUMA.WARUNKÓW, X.WYSZUKAJ, SORTUJ, UNIKATOWE, FILTRUJ
  • Wypełnienie błyskawiczne
  • Poprawność danych
  • Praca z funkcją w pasku formuły

Marcin Kawa

Konsultant, trener, specjalista pakietu Office

C

Absolwent wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Gdańskiej. W roku 2005 ukończył studia podyplomowe na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej w zakresie pedagogicznym.
Swoja karierę w branży szkoleniowej rozpoczął w 2001 roku od wdrażania rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy projektowe w branży budowlanej. Pracował w zespole zajmującym się rozwiązaniami CAD, jego zadaniem było prowadzenie szkoleń i konsultacji z zakresu przygotowania dokumentacji projektowej. Z czasem zainteresował się wspieraniem procesów biznesowych w oparciu o rozwiązania dostarczane przez firmę Microsoft. Obecnie specjalizuje się w wykorzystaniu platformy Microsoft 365 wraz z dostępnymi w niej aplikacjami. Prowadzi średnio 600 godzin szkoleniowych rocznie z szeroko pojętej analizy danych z wykorzystaniem produktów firmy Microsoft. Doradza różnym grupom zawodowym w zadaniach związanych z tworzeniem prezentacji, przygotowywaniem dokumentów i gromadzeniem danych biznesowych. W oparciu o język Visual Basic dla aplikacji wchodzących w skład pakietu Office, tworzy rozwiązania i funkcje dostosowane do potrzeb użytkowników.
Podczas szkoleń preferuje warsztatową metodę pracy, doskonaloną podczas jego 20-letniej kariery trenera szkoleń informatycznych.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl