Błażej Olżewski

Dlaczego kodeks etyczny Twojej firmy jest największym sprzymierzeńcem zwiększania zysków i budowania zaangażowania?

Darmowy webinar

Jednym z największych wyzwań managerskich, szczególnie w czasach, gdy powoli zaczynamy przyzwyczajać się już do pracy zdalnej i mamy coraz bardziej ograniczony kontakt bezpośredni z pracownikami, jest skuteczne ich angażowanie. Motywacja finansowa, powierzanie obszarów odpowiedzialności, zarządzanie przez cele i inne sposoby często dają efekt krótkotrwały, albo w ogóle nie są skuteczne.

Od 9 lat pracuję z managerami jako trener i konsultant, a dodatkowo sam będąc managerem, mogę śmiało stwierdzić, że zazwyczaj problem z zaangażowaniem wynika z braku szczerej identyfikacji pracownika z firmą. Tego nie da się rozwiązać za pomocą półśrodków, dlatego chcę pokazać Wam jak zaprojektować, zaszczepić w świadomości ludzi oraz przełożyć na ich konkretne działania kodeks etyczny firmy lub zespołu, który może stać się spoiwem ludzi z organizacją i motorem ich zaangażowania. Jak ów kodeks dobrze skonstruować i efektywnie z nim pracować – opowiem na moim webinarze.

Będąc filozofem z wykształcenia, nie mogę obiecać, że nie pojawią się nawiązania do klasycznych koncepcji etycznych, ale przede wszystkim bądźcie gotowi na biznesowe „mięso”. 🙂

Rejestracja zakończona

2 września

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla właścicieli firm, którzy chcieliby, aby ich pracownicy identyfikowali się z firmą
  • Dla managerów wszystkich szczebli, dla których zespół to ludzie, a ludzie, to wartość
  • Dla Pracowników działów HR, różnych stanowisk i specjalności
  • Dla Pracowników odpowiedzialnych za PR, marketing i/lub komunikację wewnętrzną
  • Dla wszystkich, dla których zagadnienie etyki i jej zastosowania w biznesie to rzecz interesująca

Czego się dowiesz

  • Jaką wartość niesie za sobą posiadanie kodeksu etycznego firmy lub zespołu
  • Z czego powinien składać się kodeks etyczny
  • Dlaczego w wielu organizacjach pracownicy nie wiedzą, jakimi wartościami kieruje się ich firma
  • Jak zorganizować proces wdrażania kodeksu etycznego w życie pracowników
  • Dlaczego Immanuel Kant i Elon Musk na pewno by się nie dogadali

Błażej Olżewski

Trener sprzedaży i obsługi, propagator etyki w biznesie

Uważa, że ogromną, choć niedocenioną wartością w biznesie jest stałe podważanie aktualnego stanu. Nie po to, aby krytykować go dla samej krytyki, ale aby wciąż podnosić poziom tego, co robimy. Podawanie w wątpliwość zasadności poszczególnych elementów kultury organizacyjnej, standardów, zasad i decyzji to według Błażeja fundament każdej pozytywnej zmiany. Błażej przeprowadza liderów przez ten proces za pomocą narzędzi z zakresu filozofii, której jest pasjonatem i którą potrafi wiązać z biznesem.

Jest specjalistą w zakresie szkoleń sprzedażowo-obsługowych, a jednocześnie propagatorem etyki w biznesie.

Doświadczenie zdobywał głównie w branży finansowej jako sprzedawca, manager zespołów sprzedażowych i obsługowych, trener i kierownik działu szkoleń. Wachlarz stanowisk, jakie piastował pozwala świadomie uwzględniać perspektywę specjalistów i menedżerów różnych stopni w procesie zmiany w organizacji.

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego na kierunkach Filozofia oraz Pedagogika w zakresie edukacji dorosłych. Ukończył Szkołę Trenerów KRT i kurs Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Solution Focused Brief Therapy). Rozpoczął pracę nad doktoratem w Katedrze Filozofii Analitycznej Uniwersytetu Łódzkiego.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl