Zadbaj o candidate experience w nowej rzeczywistości

Webinar

Nie od dziś wiadomo, że zadbanie o wartościowe doświadczenie Kandydata podczas procesu rekrutacji jest jednym z kluczowych aspektów. Buduje pozytywne emocje związane z firmą, jednocześnie dając możliwość poznania organizacji również od wewnątrz. Jak nowa rzeczywistość wpłynęła na candidate experience? Czego obecnie oczekuje osoba szukająca pracy? Co sprawia, że jedne firmy radzą sobie w tym zakresie świetnie, a inne nie? Dynamicznie zmieniający się świat zachęca nas do szukania nowych możliwości, rozwiązań i odpowiedzi na te pytania.

Zarejestruj się

4 listopada

11:00

1 h

Dla kogo

  • Dla pracowników, którzy chcą zadbać o wartościowe doświadczenie Kandydatów
  • Dla działów HR, liderów, managerów oraz kadry kierowniczej
  • Dla osób, które zawodowo wspierają innych w rozwoju

Czego się dowiesz

  • Jak obecnie wygląda „rynek” i co się dzieje w obszarze Candidate Experience (CE)?
  • Po co warto dbać o budowanie pozytywnego wrażenia na Kandydatach?
  • Jakie zmiany przyniosła nam pandemia m.in. w procesach rekrutacyjnych?
  • Jakie działania możemy podjąć, aby bez kosztowo zadbać o pozytywne doświadczenia Kandydatów?
  • W co warto inwestować, aby przygotować się na przyszłość?

Milena Dzialuk

HR’ owiec z wyboru i zamiłowania

C

Lider Zespołu, Warsztatowiec, Praktyk Wystąpień Publicznych Od początku kariery związana z Human Resources. W szczególności ceni branżę technologiczną.
Wspiera budowanie marki pracodawcy, doświadczenia kandydatów i pracowników również w wirtualnej rzeczywistości. Od 4 lat zaangażowana w budowanie zespołów w dużych organizacjach, jak i startup’ach. Ceni ideę VUCA, a ostatnio zainteresowała się Servant Leadership.
Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów – mawiał Einstein, dlatego aktywnie działa w organizacji Top Careers Toastmasters, a ostatnio zaciekawiła się filozofią stoicką (tak, tą ze starożytności) i komunikacją bez przemocy (NVC).
Po godzinach możesz ją spotkać na macie treningowej, parkiecie albo scenie. 🙂

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl