Sylwia Plona-Zduńczyk

Rola i znaczenie HR w czasie kryzysu

Webinar

Rolą Działów HR jest wspieranie pracowników poprzez dobrą organizację ich pracy oraz wzmacnianie ich kompetencji, po to, aby generowali dla firm lepsze wyniki.

Obecna sytuacja, w jakiej znalazła się zdecydowana większość firm, spowodowała, że HR znalazł się na pierwszej linii frontu. Do jednych z zasadniczych działań, które może, a nawet musi podjąć HR, należy także wspieranie menedżerów w sytuacji zarządzania zespołami rozproszonymi. Efekty tych działań przełożą się wprost na ostateczną efektywność organizacji.

Dzięki webinarium dowiesz się, w jaki sposób zadbać o jedną z najbardziej aktualnych potrzeb w kontekście utrzymania zaangażowania i motywowania ludzi w procesie zmian, pracujących w systemie pracy zdalnej, w sytuacji izolacji, różnych warunkach rodzinnych, często potrzebujących wsparcia.

Zyskasz dawkę wiedzy i inspiracji, które pozwolą Ci, idąc ramię w ramię z biznesem, sprostać bieżącym i nadchodzącym wyzwaniom.

Zapisz się na webinar

Dla kogo

  • HR Business Partnerzy
  • Menedżerowie HR
  • Specjaliści personalni chcący rozwijać się w kierunku HR BP
  • Liderzy zespołów

Czego się dowiesz

  • Jakie wyzwania i role stoją przed HR w trakcie i po pandemii
  • Jak HR może wspierać liderów w procesie zmian
  • Jakie działania może podjąć HR w procesie zmian, aby stać się partnerem dla biznesu

Sylwia Plona-Zduńczyk

Trener biznesu

C

Certyfikowany trener biznesu – praktyk zarządzania, HRM i rozwoju umiejętności miękkich, coach ACC International Coach Federation w pracy indywidualnej i zespołowej, certyfikowany facylitator, certyfikowany konsultant narzędzia MindSonar® badającego wartości i style myślenia ludzi w różnych kontekstach.

Menedżer  z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu strategii oraz rozwiązań personalnych w różnych branżach – od biznesu po administrację państwową. Ekspert w zakresie zarządzania zespołami, Human Resources, prawa pracy, coachingowego stylu zarządzania, kompetencji miękkich  i coachingowych.

Pracuje z wykorzystaniem różnorodnych metod i narzędzi, w tym m.in. Action Learning, RTZ (certyfikat I°), Points of You™, NVC, MindSonar®, techniki pracy z ciałem oraz arteterapii.

Kontakt

Miło nam było gościć Cię na naszej stronie. Mamy nadzieję, że udało Ci się poszerzyć wiedzę w interesujących Cię zakresach, a przedstawione informacje były zarówno transparentne, jak i bogate merytorycznie.

Czekamy na Twój kontakt w razie jakichkolwiek zapytań, sugestii, chęci zapisu na szkolenie czy sprawdzenia, czy dany program jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że zgłaszając się „first minute” otrzymujesz dodatkowe 10% zniżki dla udział kolejnego uczestnika oraz 10% jeśli zapiszesz się na na więcej niż jedno szkolenie.

Nasz Maciek odpowie na wszystkie Twoje pytania. Napisz lub zadzwoń:

Zadzwoń do nas

+48 515 755 515

Alogic sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Warszawie 02-670, ul. Puławska 182, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000788783 posługującą się numerem NIP: 5213867323, tel: +48 515 755 515, kontakt@alogic.pl